info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
King Of The Ring

Кинг оф Зе Ринг

King of the Ring від Fugaso – це п’ятибарабанний слот з трьома рядами та 10 лініями виплат. Гра присвячена боксу, і гравцям доведеться боротися за призовий пояс, який дає право на неймовірні виграші.

Основними символами слоту є боксерські рукавиці, дзвіночки, золоті пояси та інші предмети, пов’язані з цією темою. У грі також є символи з дикими мухами, які замінюють всі інші символи, крім спеціальних символів.

Ігрові функції King of the Ring включають бонусні раунди та безкоштовні обертання. Щоб запустити бонусний раунд, необхідно зібрати три символи боксерського рингу на барабанах. У бонусному раунді гравці будуть боротися в боксерських поєдинках з іншими бійцями, і кожна перемога принесе додаткові виграші.

Символи з безкоштовними обертаннями позначені словом “Безкоштовно”. Якщо на барабанах з’явиться три або більше таких символів, гравці отримають від 10 до 25 безкоштовних обертань, які дозволять їм збільшити свій виграш.

Загальний RTP для King of the Ring складає 96,03%, що є досить високим показником для ігрових автоматів. Якщо ви любите бокс і хочете відчути адреналін від бою в ринзі, то King of the Ring від Fugaso – ідеальний вибір для вас.

Відправити відгук про King Of The Ring
Новий коментар