info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

В Одесі СБУ провела рейд у покерному клубі Фул Хаус

На початку липня 2023 року співробітники Служби безпеки України провели рейд в одеському покерному клубі Фул Хаус. Ігровий заклад, який розташований у самому центрі Одеси по вулиці Дерибасівській, користувався популярністю як серед місцевих жителів, так і гостей міста. Як повідомляють співробітники СБУ, рейд був проведений у самий розпал покерного турніру, тому на момент відвідування клубу співробітниками спецслужб за ігровими столами було близько 180 відвідувачів — максимальна наповнюваність ігрової зали.

За заявою організатора карткової гри в покер, сумарний призовий фонд у день проведення турніру мав складати близько 1 000 000 грн. Представники СБУ з’ясували, що покерний клуб Фул Хаус не мав української ліцензії КРАІЛ, яка дозволяла б організовувати та проводити азартні розваги на реальні гроші відповідно до українського законодавства.

Після рейду співробітників СБУ ігровий заклад опечатаний та призупинив свою роботу. Повідомляється, що з представниками ігрового клубу Фул Хаус не вдається зв’язатися по телефону, який вказано на офіційній сторінці закладу у Facebook. Також недоступний й офіційний сайт закладу.

Відправити відгук про В Одесі СБУ провела рейд у покерному клубі Фул Хаус
Новий коментар