info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

30 березня 2022 року український регулятор азартних ігор опублікував рішення про видачу ліцензії ТОВ «Твоя беттінгова компанія», яка збиралася працювати в Україні під відомим російським брендом 1хBet. Ця новина одразу викликала неоднозначну реакцію серед журналістів.

Незабаром українські журналісти з групи «Інформнапалм» опублікували розслідування, в якому детально вказали на зв’язок Бориса Баума, одного з членів консультативно-експертної ради КРАІЛ, з російськими бізнесменами, зацікавленими в просуванні російського букмекера на території України.

Рішення КРАІЛ про видачу ліцензії ТОВ «ТБК» (1хBet)

Рішення КРАІЛ про видачу ліцензії ТОВ «ТБК» (1хBet)

У чому суть скандалу з отриманням ліцензії 1хBet

За даними «Інформнапал», саме Борис Баум лобіював у КРАІЛ інтереси російських бізнесменів, пов’язаних із букмекером 1хBet, і безпосередньо посприяв отриманню букмекером ліцензії від КРАІЛ. За результатами розслідування у змові з Баумом запідозрили російського бізнесмена Михайла Спектора, який раніше вже працював разом із Баумом. Також варто відзначити, що компанія 1хBet має неоднозначну репутацію, оскільки власників букмекера вже не один раз підозрювали у відмиванні коштів та укладанні сумнівних угод.

Крім того, чимало обурення викликав і той факт, що українську ліцензію для 1хBet видали вже після повномасштабного вторгнення армії РФ на територію України. На це Борис Баум заявив, що подібні розслідування журналістів тиснуть на гральну галузь в Україні та заважають наповненню державного бюджету. Також Баум додав, що 1хBet має намір придбати військові облігації в Україні на суму 500 млн. грн.

Попри заяви Баума, до бази даних сайту «Миротворець», де зібрано список осіб, що загрожують національній безпеці України, відразу після виходу розслідування було внесено низку власників 1хBet. Серед них Роман Семіохін, Дмитро Казорін та інші. Також до цього списку потрапив і Борис Баум.

Разом з цим 30 червня 2022 року КРАІЛ розпустила консультативно-експертну раду КРАІЛ і звільнила Бориса Баума з посади, проте саму ліцензію, отриману раніше букмекером, так і не анулювала.

KRAIL  - Rishennya

4 липня 2022 року представник «Інформнапал» Михайло Макарук опублікував відео, на якому реп-виконавець на тлі банерів 1хBet розповсюджує наративи російської пропаганди щодо війни в Україні. Макарук закликав державні органи України позбавити російського букмекера ліцензії та накласти відповідні санкції.

Відправити відгук про Скандал у КРАІЛ: 1хBet отримав українську ліцензію
Новий коментар