info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

PIN-UP заплатила понад третину всіх податків з грального бізнесу за підсумками 2022 року

У 2022 році державний бюджет України отримав 730 млн гривень податків від грального бізнесу. Цікаво, що з 47 компаній, які легально працюють на даному ринку, трохи більше третини було сплачено однією компанією — PIN-UP.

Попри військові дії, гральному бізнесу все-таки вдалося втриматися на плаву і принести значний дохід до скарбниці. Одним із вітчизняних «локомотивів» став бренд PIN-UP, який організовує азартні ігри в інтернеті. Іван Зотько, COO PIN-UP, повідомив, що у 2022 році компанія внесла 271,2 млн грн до держбюджету. З цієї суми 23,4 млн грн склали ліцензійні збори, 247,8 млн грн — податки.

Сума у 271,2 млн грн складає 37% від коштів, сплачених усіма гральними компаніями України за підсумками 2022 року. Іван Зотько також заявив, що PIN-UP є найбільшою відповідальною компанією на ринку гемблінгу, яка підтримує економіку країни. Вже відомо, що за 2 місяці 2023 року було внесено 305 млн грн податків та зборів.

Крім того, компанія реалізувала благодійні ініціативи на суму 56,5 млн гривень. Кошти спрямовані на допомогу громадянам, які постраждали від воєнних дій, а також школам та лікарням. Мешканцям міст та селищ, де побували окупанти, було доставлено 300 тонн гуманітарної допомоги. Коштом компанії відправлено на реабілітацію до Європи дітей, які були під окупацією в Ірпені, Бучі, Гостомелі.

Чутки про санкції PIN-UP

У мережі періодично з’являється інформація про санкції, нібито накладені на PIN-UP. Але це неправдиві дані, достатньо зайти на сайт Президента України та переконатися у відсутності компанії у санкційних списках. За словами представників бренду, у такий спосіб конкуренти хочуть вплинути на репутацію компанії та пов’язати її діяльність із російським бізнесом. Попри такі провокаційні повідомлення, PIN-UP продовжує активно працювати та поповнювати держбюджет у цей непростий час.

Відправити відгук про PIN-UP заплатила понад третину всіх податків з грального бізнесу за підсумками 2022 року
Новий коментар