info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

250 млн грн стали заблокованими в Parimatch через санкції

Pari Match Sanctions

Президент України підписав указ про накладення санкцій на 50 років компаніям, які пов’язані з гральним бізнесом. Під ці санкції потрапила відома компанія Parimatch. Уже 11 березня 2023 року компанія повідомила на офіційному своєму сайті, що припиняє свою роботу в Україні.

ПлатежіProblemi s depozitom groshey - PariMatch Sanctions

З кінця лютого 2023 року в Parimatch почалися проблеми з виведенням і поповненням. У гравців не завантажувалися, на сайті і в мобільному додатку, способи для поповнення через банківські картки Visa/Mastercard. У перших числах березня Паріматч видалив можливість поповнення за допомогою банківських карток і гравці з України могли свій рахунок поповнити тільки через AdvCash, Tether Trc20 та інші криптовалютні гаманці. Через кілька днів, компанія Паріматч випустила оновлення мобільного додатку, в якому з’явилася можливість поповнення через банківські картки. Для гравців з’явився обов’язковий пункт, який потрібно було виконати – це завантаження свого ідентифікаційного коду, для можливості виведення.

10 березня гравці вже не змогли вивести свої виграші. У Паріматч стали заблокованими близько 250 млн гривень, які належать гравцям. 11 березня у частини гравців було зроблено вихід із системи і тепер спостерігаються проблеми з доступом до акаунту. 

 

Заява ПаріматчZayava komandy - PariMatch Sanctions

Паріматч опублікувала на своєму офіційному сайті заяву про те, що компанія почала шукати можливості для легального виведення грошових коштів, які стали заблокованими, для подальших виплат їх своїм гравцям.

Також, керівництво написало про тиск з боку правоохоронних органів, про здійснення дій, які заважають гральній справі розвивати бізнес в Україні.

Істотний тиск був з боку банківської системи з початку війни в Україні. Річ у тім, що до конфлікту, Паріматч був доступний у Росії. Як заявляє керівництво Parimatch, вони відкликали контракт одразу, після початку війни, і заборонили використовувати свій бренд на території Росії. Рішення РНБО з приводу накладення санкцій є помилковим, і керівництво Паріматч звернулося до Президента України В.Зеленського, для детального розгляду справи.

СанкціїPariMatch Sanktsii

Компанія Parimatch отримала санкції, які накладені на неї терміном на 50 років. Санкції забороняють паріматч вести свою діяльність на Україні, виконувати будь-які фінансові операції. Поки що, санкції на паріматч діють тільки в Україні. Дано розпорядження від Президента, щоб Міністерство закордонних справ повідомило органам, які в Євросоюзі, США, щоб включити санкції для Parimatch і в інших країнах.

Наразі активи компанії заблоковані і доля Parimatch в Україні залежить від юристів і правоохоронних органів. Якщо в слідчій перевірці виявиться помилкове рішення від РНБО, то в такому разі компанія PM може звернутися до суду для скасування санкцій. У разі знаходження порушень з боку компанії, всі активи можуть стягнути на користь держави. 

На сайті Президента України з’явилася петиція, в якій просять Зеленського розібратися з накладенням санкцій на легального ігрового оператора Parimatch.

Виплата виграшів і зарплатVyplata vyigryshej i zarplat PM

У Parimatch заблокованими стали не тільки гроші гравців, а й співробітників, які забезпечували надійну роботу на онлайн платформі.

Дату виплат передбачити неможливо, оскільки тривають слідчі перевірки. Відомо, що PM припинила контракти з багатьма клубами і спортсменами України через накладення санкцій.

Наразі керівництво шукає легальні методи для розрахунку з персоналом і очікує рішення слідчої перевірки.

Відправити відгук про 250 млн грн стали заблокованими в Parimatch через санкції
Новий коментар