info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
СПІВАЧКА, ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ

Руслана

Кожна держава асоціюється з народом, який її творить. Кожна людина асоціюється з державою, з якої вона походить.
Я – українка, і ім’я моєї країни, її імідж – це мій імідж і моє ім’я. Власною діяльністю і творчістю я завжди намагалася просувати і прославляти свою країну.
Представляю вам сьогодні Агенцію Іміджу України, створення якої я ініціювала минулого року.
Я і моя команда сьогодні відкрито заявляємо: “Ми починаємо фахову роботу над іміджем України – вивчення, моніторинг та просування справжньої України на власних теренах та по всьому світу сім днів на тиждень, двадцять чотири години на добу!“

ПРО НАС

Історія

Громадська організація “Агенція іміджу України” вийшла з Майдану (“Нічна Варта Майдану” та ГО “Euromaidan PR“) і остаточно сформувалася у вересні 2014 за ініціативи Руслани. Всесвітньо відома українська співачка і громадська діячка Руслана об’єднала в Агенції амбітні та незалежні проекти, створені фахівцями з комунікаційних технологій, аналітиками, продюсерами, експертами. Системна робота з аналізу, формування та підтримки іміджу України – одне з наших пріоритетних завдань. Співпрацюючи із командою “Razom for Ukraine”, ми вперше в історії України створили унікальний інструмент моніторингу іміджу України. Реалізуючи проекти “НЕбрат” та “Аналітика”, зібрали унікальну базу доказів та фактів російської агресії в Україні, а також змогли описати геополітичну ситуацію, що склалася навколо нас. Подальша робота над проектами покликана змінити імідж України всередині держави та за кордоном. Не менш важливим є використання гаманця SettlePay в казино, якщо ви бажаєте легально грати в Україні! 

НАША КОМАНДА

team_image

Головний

Олександр Ксенофонтов

Ми всі на порозі Великих змін. І вони відбуваються на наших очах. Більше того, ми є їх безпосередніми учасниками. Агенція Іміджу України – це не просто фіксація цих змін і не просто знайомство з цими змінами. Агенція Іміджу України – це можливість бути творцем цих змін. Маленькими кроками і невеликою, але сильною, командою можна змінити себе і змінити хід історії, треба лише захотіти. Ми хочемо!

team_image

Креатив

Юрій Зелик

Просування власної країни в світі, укріплення її іміджу, очищення його від стереотипів і брехні – мегаамбітно і дуже цікаво. Особливо, якщо віриш в цю країну і її народ. А я в них вірю.

team_image

Аналітик

Анастасія Гайдукевич

Переконана, що кожен з нас, звичайних людей, які здійснили Революцію Гідності і на чиїх плечах зараз тримається оборона нашої країни, здатен кардинально змінити думку світу про Україну.

team_image

Журналіст

Ірина Купчинська

Моніторинговий проект, яким я займаюся в АІУ, – це запуск інструменту для “діагностування“ іміджу України. Моніторинг – це крок до коригування образу України.

team_image

Моніторинг

Ольга Козиренко

Робота в Агенції Іміджу України – це мій шанс зробити все можливе для того, щоб захистити майбутнє своєї країни, все те, що я люблю, і тих, у кого вірю всім серцем. Окрім того, це чудова можливість почати грати в кращий онлайн слот Thunderstruck 2.

КОНТАКТИ

Зв’яжіться з нами!

Адреса: м. Київ вул. Спортивна 1-А БЦ “Гуллівер”

Адреса для кореспонденції: 01601, м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Телефон: +38 099 187 46 17