info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

Ласкаво просимо на наш сайт!

Ви вже напевно змучили себе сумнівами та пошуками оптимального рішення для своїх завдань — будь-який терміновий переклад, легалізація документів, локалізація сайтів або все разом. Ну що ж, тепер Ви можете розслабитися й полегшено зітхнути, оскільки знайшли те, що так довго шукали! Переведіть дихання та зв’яжіться з нами прямо зараз! Довірте нам свої проблеми та насолоджуйтесь життям!

Про нас

«Ірина» — багатопрофільне бюро перекладів, яке здійснює свою діяльність на основі співпраці з приватними та корпоративними клієнтами. Ми допоможемо Вам розв’язати проблеми з перекладом матеріалів, що зачіпають будь-яку зі сфер діяльності — починаючи від перекладу приватної кореспонденції та закінчуючи локалізацією програмного забезпечення й веб-сайтів. Наші фахівці виконають переклад складних технічних, медичних та юридичних текстів. У портфелі бюро перекладів «Ірина» — переклад контрактної документації, фінансових та бухгалтерських звітів, кредитних договорів, корпоративних сайтів, інструкцій з експлуатації та технічних описів. Звісно, у сферу нашої діяльності включено й переклади художніх текстів, творів літератури, віршів.

Онлайн-казино Pointloto дарує яскраві бонуси для нових гравців та пропонує тисячі відеослотів на різний смак! Обов’язково спробуйте онлайн-гру Mega Joker та випробуйте свою удачу!

Також можливе коригування вже перекладеного матеріалу та його редагування. Ми із задоволенням розв’яжемо Ваші проблеми з розробкою рекламних та спеціалізованих текстів для різних Інтернет-проектів та веб-сайтів, надамо послуги з мовного супроводу онлайн бізнесу, ведення онлайн переговорів з іноземними партнерами.

Якщо у Вас виникли труднощі з набором текстів для курсових та дипломних робіт, ви потребуєте редагування створених вами документів – наші фахівці допоможуть Вам і в цьому.

Також слід зазначити, що Бюро перекладів «Ірина» має віддалений офіс, тобто співпраця виконується в режимі онлайн. На запитання: «Чому ви обрали саме такий формат роботи?» ми завжди відповідаємо: «Це допомагає нам уникнути черг та стовпотворіння клієнтів, а отже ми можемо працювати більш ефективно. Нашим клієнтам непотрібно витрачати час та кошти на проїзд».

Переваги роботи з нами

Чому саме ми, бюро перекладів «Ірина»? Та тому, що перед величезною кількістю бюро перекладів у нас є низка переваг:

  • Наші розцінки набагато нижчі, ніж у середньому на ринку перекладацьких послуг;
  • Якість перекладів відповідає всім загальноприйнятим нормам та стандартам;
  • Вам не обов’язково їхати через все місто до нас в офіс, ми готові співпрацювати у режимі онлайн;
  • Все, за що б ми не бралися — робиться точно в заздалегідь обумовлений термін;
  • Починаючи співпрацю з Вами, наше бюро перекладів ні на секунду не забуває про Вас та Ваші проблеми;
  • У нас немає стандартних форм спілкування із замовниками. Повірте, для кожного з вас знайдеться свій метод і підхід;
  • Консультації щодо перекладів і легалізації документів є абсолютно безкоштовними;
  • І, нарешті, найголовніше – оплата за переказ здійснюється по факту (тобто, спочатку Ви отримуєте готовий переказ, і тільки потім виконуєте повний розрахунок).

Бюро перекладів «Ірина» дякує Вам за те, що Ви відвідали наш сайт. Ми сподіваємося, що саме ми станемо тим вибором та рішенням, які вигідно виділять нас серед багатьох інших бюро перекладів.