info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

Усіх українських співробітників звільнено з Parimatch

Закрили остаточно штат Parimatch в Україні, і компанії довелося зробити непросте рішення, – відпустити велику команду співробітників у вільне плавання. Це рішення було зроблено після введення на Parimatch санкцій, які забороняють вести діяльність в Україні протягом 50 років. Додатково, компанії заборонено виконувати будь-які грошові операції, всі її активи заморожені.

Блокування Parimatch в Україні

10 березня вступили в дію санкції РНБО на низку азартних компаній, до списку яких потрапила Parimatch. За місяць до блокування, багато гравців мали проблеми з виведенням коштів. Це відбувалося через те, що банківські установи відмовляли азартній платформі виконувати транзакції. За два тижні до блокування, в особистому кабінеті зникла можливість поповнення та виведення коштів через Visa/Mastercard, інтернет-банкінг.

12 березня 2023 року сайт став недоступним для українських гемблерів. У багатьох злетіли акаунти. Крім блокування сайту, у Parimatch заморозили всі активи на території України. В активах були зарплати співробітників, виграші гравців.

 

Грошові виплати гравцям

Гравці в очікуванні виплат від Паріматч. Щойно заблокували компанію, так було на офіційному сайті опубліковано інформацію про те, що букмекер припиняє свою роботу на території України, і шукає легальні способи для виплат. На сьогодні справами Parimatch займаються юристи, дата виплат коштів невідома.

Подальша доля компанії

Доля компанії Parimatch перервалася на блокуванні, проте вона залишається досі в медіапросторі. З багатьма спортсменами та клубами було розірвано контракти через накладення санкцій. Варто відзначити той факт, що в списку крім Parimatch, були й інші азартні заклади, які потрапили під блокування, проте продовжують працювати. Можна припустити, що йде переділ азартного ринку.

Компанія Parimatch продовжує працювати легально в інших країнах, спонсорувати команди та спортсменів, організовувати турніри з великим призовим фондом.

Доступ до платформи Parimatch

Українські гравці перейти на офіційний сайт Паріматч не зможуть, оскільки всі провайдери блокують цей ресурс на національному рівні. Єдиний варіант, використовувати впн, щоб переходити на сайт і запускати автомати або виконувати ставки на спорт. Український гравець може зіткнутися з незручністю поповнення і виведення коштів, оскільки за допомогою банківської карти та інтернет-банкінгу не вийде внести гроші на рахунок. Єдиний варіант, використовувати криптогаманець, іноземну банківську карту, Apple і Google Pay.

Висновок

Розпуск співробітників у вільне плавання з Паріматч, свідчить про повне припинення ведення справ на українській території азартного закладу. Причиною звільнення співробітників і припинення роботи Паріматч на Україні є введення санкцій РНБО на всю діяльність і фінансові операції.

До сих пір немає ніяких доказів і пояснень, на яких підставах були введені санкції, – так заявляє керівництво компанії Паріматч.

У багатьох гравців залишилися гроші на рахунках, які компанія пообіцяла виплатити. Поки що справами Паріматч займаються юристи. Через накладення фінансових обмежень і блокування активів, компанія шукає легальні методи повернення грошей гравцям.

 

Паралельно можна спостерігати, як продовжують вести свій азартний бізнес інші компанії, на які було накладено відповідні санкції. Скоріше, це переділ азартного ринку, який витіснив надійну букмекерську контору за борт країни.

Відправити відгук про Усіх українських співробітників звільнено з Parimatch
Новий коментар