info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

Українська Рада Заземлення та Лотерей створила службу психологічної допомоги громадянам України, які страждають від азартної залежності. Першими результатами її роботи поділилася Вікторія Закревська, заступник голови UGC.

Про значимість соціальної відповідальності казино

Вікторія Закревська звертає увагу на те, що легальний ігорний бізнес України виконує немале соціальне навантаження, зокрема, для огороження гравців від потенційної залежності. Вона повідомляє, що успішний розвиток індустрії та прийняття нею більшої частини населення є можливими при дотриманні трьох критеріїв:

  • якісне державне регулювання;
  • адекватні податкові відрахування;
  • захист прав гравців.

Ця модель успішно працює в багатьох західних країнах, де ігрові заклади беруть на себе значну частку економічного розвитку. Представники бізнесу та держави спільно розробляють програми, спрямовані на захист гравців і реабілітацію від наслідків азартної залежності.
UGC will help gamers

Психологічна допомога від UGC

Закон про азартні ігри в Україні передбачає відповідальність бізнесу за впровадження заходів, які не дозволяють розвиватися азартній залежності. З цією метою профільні компанії створюють проекти, спрямовані на дотримання принципів відповідальної гри.
Одним із подібних проектів є запуск цілодобової телефонної допомоги для азартних гравців та їх родичів. За словами Закревської, незабаром буде запущена безкоштовна терапія з реальними фахівцями у даній сфері.

Телефонною допомогою від UGC скористалося вже 50 людей. Дзвінки надходять як від самих азартних гравців, так і від їхніх батьків та чоловіків/дружин. В минулому році також було успішно запущено програму юридичної допомоги.

Вікторія Закревська підкреслює, що наявність та поширення таких програм повинні підвищити довіру людей до ігорного бізнесу. Ці ініціативи є виконанням норм Конституції України з захисту життя та здоров’я громадян.