info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Wizard of Oz Ruby Slippers

Wizard of Oz Ruby Slippers Slot

Wizard of Oz Ruby Slippers від WMS – це захоплюючий ігровий автомат, заснований на популярному фільмі “Чаклунка з країни Оз”. Він має 5 барабанів та 30 ліній виплат і містить багато цікавих функцій та бонусів.

Гра має високоякісну графіку та звукове оформлення, які допомагають створити атмосферу чаклунського світу Оз. Символи включають в себе персонажів фільму, таких як Дороті, Повія, Залізний Дровосік, Боязкий Лев та Злий Чаклун.

Серед особливостей гри – функція “Ruby Slippers”, яка активується випадковим чином та дає гравцю можливість отримати додаткові бонуси, такі як додаткові множники, додаткові обертання та інші. Також є функція бонусних ігор, які активуються при випадінні певних символів на барабанах.

Ще однією цікавою особливістю гри є функція “Winged Monkey”, яка також активується випадковим чином і дає гравцю можливість вибрати один з символів на барабанах для отримання додаткових виграшів.

В цілому, Wizard of Oz Ruby Slippers – це захоплюючий ігровий автомат з захоплюючим геймплеєм та багатьма цікавими функціями, який обов’язково сподобається шанувальникам фільму та любителям азартних ігор.

Відправити відгук про Wizard of Oz Ruby Slippers
Новий коментар