info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Witches Cash Collect

Witches Cash Collect Slot

Witches Cash Collect від Playtech – це захоплюючий ігровий автомат з тематикою відьом і магії. Гра пропонує захоплюючий геймплей з яскравою графікою та атмосферним звуковим оформленням. Відьми, зелья, метли та інші магічні предмети створюють унікальну атмосферу в грі.

Характеристики ігрового автомата Witches Cash Collect:

  • Кількість барабанів: 5
  • Кількість ліній виплат: 30
  • Мінімальна ставка: 0,10 євро
  • Максимальна ставка: 500 євро
  • Розробник: Playtech

Ігрові функції:

  1. Cash Collect Feature: Коли на екрані з’являються 6 або більше символів “Cash Collect”, активується функція Cash Collect. Всі значки Cash Collect залишаються на своїх місцях, а решта барабанів пересуваються три рази. Потім всі значення Cash Collect сумуються і нараховуються на рахунок гравця.
  2. Free Spins: Коли на барабанах випадає 3 або більше символів “Free Spins”, активується безкоштовний режим обертань. Гравець отримує 6 безкоштовних спінів з можливістю додаткових бонусних функцій.
  3. Wild-символи: Символи з зображенням відьми є дикими символами і можуть замінювати інші символи на барабанах, щоб створювати виграшні комбінації.
  4. Бонусні множники: Під час безкоштовних спінів або режиму Cash Collect можуть активуватися бонусні множники, які збільшують виграші гравця.

Witches Cash Collect від Playtech – це захоплюючий ігровий автомат з безліччю ігрових функцій та можливостей для виграшу. Відмінна графіка та атмосферний звуковий супровід роблять гру захоплюючою та цікавою для всіх шанувальників світу магії та чарівництва.

FAQs

Які особливості в ігрового автомата “Witches Cash Collect”?

Ігровий автомат “Witches Cash Collect” огортає гравців містичною атмосферою чаклунства та чарівництва. Барабани прикрашені символами відьом і чарівних інгредієнтів, а бонусні функції додають цікавості до гри.

Які шанси на виграш у “Witches Cash Collect”?

Імовірність виграшу в ігровому автоматі “Witches Cash Collect” залежить від різних чинників, включно з розміром ставки та випаданням комбінацій символів. Гра має помірну варіабельність виграшів, що дає можливість виграти як невеликі, так і великі призи.

Які бонусні раунди доступні в автоматі “Witches Cash Collect”?

“Witches Cash Collect” пропонує різноманітні бонусні раунди, включно з безкоштовними спінами з додатковими функціями збору монет. Також є функція “Магічна скриня”, де можна розкрити чарівні нагороди. Ці раунди додають хвилювання і можливість виграшів.

Чи можна грати в “Witches Cash Collect” на мобільних пристроях?

Так, ігровий автомат “Witches Cash Collect” підтримує гру на мобільних пристроях. Ви можете насолоджуватися загадковим світом чаклунства і виконувати заклинання прямо на своєму смартфоні або планшеті.

Відправити відгук про Witches Cash Collect
Новий коментар