info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Witches Cash Collect

Witches Cash Collect Slot

Witches Cash Collect від Playtech – це захоплюючий ігровий автомат з тематикою відьом і магії. Гра пропонує захоплюючий геймплей з яскравою графікою та атмосферним звуковим оформленням. Відьми, зелья, метли та інші магічні предмети створюють унікальну атмосферу в грі.

Характеристики ігрового автомата Witches Cash Collect:

  • Кількість барабанів: 5
  • Кількість ліній виплат: 30
  • Мінімальна ставка: 0,10 євро
  • Максимальна ставка: 500 євро
  • Розробник: Playtech

Ігрові функції:

  1. Cash Collect Feature: Коли на екрані з’являються 6 або більше символів “Cash Collect”, активується функція Cash Collect. Всі значки Cash Collect залишаються на своїх місцях, а решта барабанів пересуваються три рази. Потім всі значення Cash Collect сумуються і нараховуються на рахунок гравця.
  2. Free Spins: Коли на барабанах випадає 3 або більше символів “Free Spins”, активується безкоштовний режим обертань. Гравець отримує 6 безкоштовних спінів з можливістю додаткових бонусних функцій.
  3. Wild-символи: Символи з зображенням відьми є дикими символами і можуть замінювати інші символи на барабанах, щоб створювати виграшні комбінації.
  4. Бонусні множники: Під час безкоштовних спінів або режиму Cash Collect можуть активуватися бонусні множники, які збільшують виграші гравця.

Witches Cash Collect від Playtech – це захоплюючий ігровий автомат з безліччю ігрових функцій та можливостей для виграшу. Відмінна графіка та атмосферний звуковий супровід роблять гру захоплюючою та цікавою для всіх шанувальників світу магії та чарівництва.

Відправити відгук про Witches Cash Collect
Новий коментар