info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Wings of Ra
by

Wings of Ra від Red Tiger – захоплюючий гральний автомат з єгипетською тематикою, який перенесе вас у світ фараонів та богів. Гра має 5 барабанів і 10 ліній виплат, а також безліч бонусних функцій, таких як безкоштовні обертання, додаткові символи та багато інших.

У грі зустрічаються різні символи, пов’язані з єгипетською культурою, такі як скорпіони, піраміди, книги мертвих і, звичайно ж, бог Ра з крилами. Бог Ра є символом дикого знака і замінює всі інші символи, за винятком символу розсіювання.

Крім того, гравці можуть запустити бонусну функцію безкоштовних обертань, отримавши три символи розсіювання на барабанах. Під час безкоштовних обертань на барабанах з’являються додаткові символи дикого знака, що збільшує шанси на виграш.

Загалом, Wings of Ra – це цікавий та захоплюючий гральний автомат від Red Tiger, який порадує гравців не тільки приємною графікою, але й безліччю можливостей для виграшу.

Відправити відгук про Wings of Ra
Новий коментар