info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Wings of Ra
by

Wings of Ra Slot

Wings of Ra від Red Tiger – захоплюючий гральний автомат з єгипетською тематикою, який перенесе вас у світ фараонів та богів. Гра має 5 барабанів і 10 ліній виплат, а також безліч бонусних функцій, таких як безкоштовні обертання, додаткові символи та багато інших.

У грі зустрічаються різні символи, пов’язані з єгипетською культурою, такі як скорпіони, піраміди, книги мертвих і, звичайно ж, бог Ра з крилами. Бог Ра є символом дикого знака і замінює всі інші символи, за винятком символу розсіювання.

Крім того, гравці можуть запустити бонусну функцію безкоштовних обертань, отримавши три символи розсіювання на барабанах. Під час безкоштовних обертань на барабанах з’являються додаткові символи дикого знака, що збільшує шанси на виграш.

Загалом, Wings of Ra – це цікавий та захоплюючий гральний автомат від Red Tiger, який порадує гравців не тільки приємною графікою, але й безліччю можливостей для виграшу.

FAQs

Які особливості гри “Wings of Ra”?

Гра “Wings of Ra” пропонує захоплюючі пригоди в атмосфері Давнього Єгипту. Вас чекають символи Wild, бонусні безкоштовні спіни та можливість збільшити виграші за допомогою унікальних функцій.

Як активувати безкоштовні спіни в “Wings of Ra”?

Для активації безкоштовних спінів вам потрібно отримати три або більше символи Scatter на барабанах. Кількість безкоштовних спінів залежить від кількості символів Scatter, які ви зібрали.

Що таке функція “Супербарабан” в грі “Wings of Ra”?

Функція “Супербарабан” активується під час безкоштовних спінів і збільшує ймовірність випадання символів з більшою вартістю, що може призвести до більших виграшів.

Чи можна збільшити виграші в ризиковій грі в “Wings of Ra”?

Так, після кожного виграшу в грі “Wings of Ra” у вас буде можливість подвоїти свій виграш за допомогою ризикової гри. Проте пам’ятайте, що ризикова гра також може призвести до втрати виграшу, тому рішення щодо її використання слід приймати обережно.

Відправити відгук про Wings of Ra
Новий коментар