info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Tiger’s Claw

Tiger’s Claw від Betsoft – це ігровий автомат, який складається з п’яти барабанів і тридцяти виграшних ліній. Він оснований на темі дикої природи, і ви зможете насолодитися чудовими видами гір та сніжних вершин, які оточують ігровий екран.

Особливістю цього слоту є безкоштовні обертання, які можна отримати при з’явленні на екрані трьох і більше символів “Сфінкса”. Під час безкоштовних обертань ви зможете виграти ще більше призових монет.

Також ігровий автомат Tiger’s Claw має функцію “Double Up”, яка дозволяє подвоїти свій виграш. Щоб скористатися цією функцією, вам потрібно вгадати, яка з двох сторін монети випаде в результаті підкидання.

Іншим цікавим елементом ігрового автомата є символи “шамана”, які можуть з’являтися на екрані. Коли на екрані з’являється символ шамана, ви отримуєте бонусні монети.

Загальне враження від ігрового автомата Tiger’s Claw від Betsoft позитивне. Ігровий автомат має гарну графіку та цікаві функції, які дозволяють гравцям вигравати більше призових монет. Якщо ви любите слоти на тему дикої природи, то цей автомат точно вартий спробувати!

Відправити відгук про Tiger’s Claw
Новий коментар