info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Thunder of Olympus

Thunder Olympus Slot

Thunder of Olympus – це онлайн-слот від провайдера Booongo, який переносить гравців у світ грецької міфології. У грі присутні різні символи, такі як боги Олімпу, міфічні істоти та давні артефакти. Графіка та звукове супроводження автомата виконані на високому рівні, що створює атмосферу реального казино.

Ігровий автомат Thunder of Olympus має 5 барабанів і 20 ліній виплат. Серед ігрових функцій присутні бонусні ігри, дикі символи, раунди безкоштовних обертів та можливість подвоїти виграш у ризик-грі. Бонусна гра “Підйом на Олімп” дає можливість вибрати бога, який допоможе вам виграти більше грошей.

Також у грі є функція “Buy Bonus”, яка дозволяє гравцям купити бонусний раунд безкоштовних обертів без очікування випадіння потрібних символів. Однак, вартість покупки залежить від обраної кількості безкоштовних обертів і може бути досить високою.

В цілому, Thunder of Olympus – це цікавий та захоплюючий ігровий автомат з багатьма функціями, який сподобається як досвідченим гравцям, так і новачкам.

FAQs

У який світ переносить гравців онлайн-слот Thunder of Olympus від Booongo?

Онлайн-слот Thunder of Olympus від Booongo переносить гравців у світ грецької міфології.

Скільки барабанів і ліній виплат пропонує ігровий автомат Thunder of Olympus?

Ігровий автомат Thunder of Olympus має 5 барабанів і 20 ліній виплат.

Яка функція дає змогу гравцям купити бонусний раунд безкоштовних обертань у грі Thunder of Olympus?

У грі Thunder of Olympus є функція “Buy Bonus”, яка дає змогу гравцям купити бонусний раунд безкоштовних обертань без очікування випадання потрібних символів.

Яка бонусна гра доступна в грі Thunder of Olympus?

У грі Thunder of Olympus доступна бонусна гра “Сходження на Олімп”, де гравці можуть вибрати бога, який допоможе їм виграти більше грошей.

Відправити відгук про Thunder of Olympus
Новий коментар