info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Sword of Khans

Sword of Khans – це гральний автомат від компанії Thunderkick, який перенесе вас до часів Монгольської імперії. Гравцям належить досліджувати степи та гори в пошуках скарбів та завойовувати нові землі.

Головним символом гри є меч Ханів, який є як символом диким, так і розкиданим символом. Крім того, на барабанах можна побачити зображення коней, воїнів, скатів, орлів та інших символів.

Гральний автомат має 5 барабанів і 10 ліній виплат. Виграшні комбінації формуються при поєднанні трьох і більше символів на одній з ліній виплат. Гравці можуть обирати ставки в діапазоні від 0,10 до 100 євро за спін.

Серед ігрових функцій можна виділити функцію Респін, яка активується після кожного виграшу. Під час Респіну всі виграшні символи залишаються на своїх місцях, а інші символи повторно крутяться. Ця функція триває до тих пір, поки на барабанах залишаються виграшні символи.

Також гра має функцію безкоштовних спінів, які активуються при поєднанні трьох і більше символів меча Ханів. Залежно від кількості символів, гравці можуть отримати до 15 безкоштовних спінів. Під час безкоштовних спінів діє додатковий дикий символ, який збільшує шанси на більший виграш.

В цілому, Sword of Khans – це цікавий і захоплюючий гральний автомат з захоплюючою темою та багатьма можливостями для виграшу. Функція Респін та безкоштовні спіни додають додаткову динаміку в гру та дозволяють гравцям отримати ще більше виграшів.

Відправити відгук про Sword of Khans
Новий коментар