info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Super Duper

Супер Дупер

Super Duper – це яскравий та захоплюючий ігровий автомат від розробника Booming Games. Він оснащений класичною схемою з 5 барабанів та 3 рядами, а також 20 лініями виплат.

Зовнішній вигляд цієї гри нагадує класичні фруктові автомати, але при цьому вона має сучасну графіку та безліч цікавих функцій. На фоні барабанів можна побачити нічне місто, яке підсвічується яскравими вогнями.

Серед ігрових символів тут можна знайти такі відомі фрукти, як виноград, лимон, слива та вишня. Крім того, на барабанах можна побачити бари, зірки та сімки – все, що потрібно для того, щоб створити атмосферу справжнього казино.

Однією з найцікавіших функцій цього ігрового автомата є функція безкоштовних обертів. Щоб активувати її, потрібно зібрати на барабанах три або більше символів безкоштовних обертів. Під час цієї функції всі виграші збільшуються удвічі, а якщо вам вдасться зібрати ще один набір символів, то безкоштовні оберти продовжаться ще на 10 обертів.

Крім того, у цій грі є функція “подвоїти”. Вона дозволяє вам спробувати подвоїти свій виграш, якщо ви вгадаєте колір наступної карти, яка буде відкрита.

В цілому, Super Duper – це захоплюючий та яскравий ігровий автомат з безліччю цікавих функцій та можливостей для виграшу.

Відправити відгук про Super Duper
Новий коментар