info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Sun of Egypt

Солнце Египта

Sun of Egypt – це відео-слот від провідного розробника ігрових програм Booongo, який транспортує гравців до Стародавнього Єгипту з його таємничими богами та скарбами.

Ігровий автомат має 5 барабанів та 25 ліній виплат, і його можна грати на різних пристроях. Гра має привабливий дизайн, зображення золотих руїн, пірамід та статуй богів.

Гравці можуть ставити від 0,25 до 60 кредитів на кожний спін. Є символи з низькою та високою вартістю, включаючи піраміду, скорпіона, скарабея, і богиню Ісіду. Також є символи вільних спінів та бонусів.

Один з найцікавіших аспектів гри – це безкоштовні спіни, які можуть бути запущені, якщо гравець отримує три символи Сонця на барабанах. Гравці можуть отримати від 6 до 15 безкоштовних спінів.

Ще одним цікавим елементом гри є бонусний раунд, який запускається, коли з’являється символ Скарабея на барабанах. У цьому раунді гравець може отримати додаткові виграші та безкоштовні спіни.

Загалом, Sun of Egypt – це цікавий та затягуючий ігровий автомат зі знайомим єгипетським тематичним оформленням, який має декілька захоплюючих функцій та може приносити гравцям значні виграші.

FAQs

Яка тематика представлена в ігровому автоматі Sun of Egypt від компанії Booongo?

Ігровий автомат Sun of Egypt від компанії Booongo присвячений єгипетській тематиці.

Які характеристики ігрового автомата Sun of Egypt?

Ігровий автомат Sun of Egypt має 5 барабанів і 25 ліній виплат. Символ сонця є найціннішим і може виплатити до 2000 монет.

Які функції доступні в грі Sun of Egypt?

У грі присутні безкоштовні обертання, що активуються під час випадання трьох і більше символів скатера. Під час безкоштовних обертань можна вибрати додатковий символ-розширювач, що збільшує ймовірність виграшу. Також є функція “нескінченного” обертання, що активується під час випадання трьох і більше символів бонусу.

Які типи гравців можуть насолодитися грою Sun of Egypt?

Гра Sun of Egypt підходить як для гравців-початківців, так і для досвідчених. Завдяки цікавим функціям і дизайну, вона буде чудовим вибором для любителів єгипетської тематики та азартних ігор.

Відправити відгук про Sun of Egypt
Новий коментар