info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Solar Queen

Solar Queen Slot

Solar Queen – це ігровий автомат від компанії Playson, який пропонує тематику давнього Єгипту. Ігровий автомат має 5 барабанів і 20 виграшних ліній.

Символи включають в себе зображення фараонів, скарбів і карткові символи. Символ голови фараона є диким символом, який може замінити будь-який символ, окрім символу скаттера. Символ скаттера зображений виграшною лінією з іменем Solar Queen і може запустити безкоштовні спіни.

Головною особливістю гри є функція “Sun Compass”. Компас з’являється на середньому барабані і може збільшити виграші гравця в декілька разів. Якщо гравець збирає 5 зірок в ряд, то виграш збільшується у 100 разів.

Гра також має можливість автоматичної гри, дозволяючи гравцям зіграти до 999 спінів без перерви.

У Solar Queen захоплююча тематика, яскраві графіка та багаті функції, що роблять його привабливим для гравців будь-якого рівня досвіду.

FAQs

Які особливості та символи представлені на барабанах в ігровому автоматі Solar Queen від Playson?

На барабанах ігрового автомата Solar Queen від Playson представлені різні символи Давнього Єгипту, включаючи скорпіонів, змій, скорпіонів, а також портрети фараона і його дружини. Бонусні символи включають дикий символ у вигляді сонця, яке може замінювати інші символи, і символ скаттера, який запускає функцію безкоштовних спінів.

Як працює функція “Sticky Wilds” у грі Solar Queen?

Функція “Sticky Wilds” у грі Solar Queen дозволяє заморожувати дикі символи на екрані на певну кількість спінів. Це створює можливість для великих виграшів, особливо якщо вдасться заморозити декілька диких символів одночасно.

Які додаткові функції доступні в ігровому автоматі Solar Queen?

В ігровому автоматі Solar Queen також доступна функція ризикових ігор, що дозволяє гравцям подвоїти свій виграш, обираючи правильну карту з чотирьох запропонованих.

Як би ви описали загальне враження від гри Solar Queen?

Ігровий автомат Solar Queen представляє собою відмінний слот із красивою графікою та цікавими функціями. Тема Давнього Єгипту та можливість використовувати функції “Sticky Wilds” і ризикових ігор роблять гру захоплюючою і можуть призвести до хороших виграшів.

Відправити відгук про Solar Queen
Новий коментар