info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Snowing Luck

Snowing Luck – це захоплюючий ігровий автомат від провайдера Spinomenal, який переносить гравців до засніжених гірських вершин, де вони зможуть відчути справжню зимову атмосферу та виграти грошові призи. Гра має 5 барабанів, 3 ряди та 25 ліній виплат, а також різноманітні бонусні функції, які збільшують шанси на виграш.

Один з основних символів гри – це сніжинка, яка є диким символом та може замінювати інші зображення, що знаходяться на барабанах, окрім символу розсіювача. Крім того, у грі є символ розсіювача, зображенням якого є кришталева куля, що активує безкоштовні спіни. Кількість безкоштовних спінів залежить від кількості символів розсіювача, які з’являться на барабанах.

Ще одним цікавим бонусом є функція “Випадкова виграшна функція”, яка може запуститися у будь-який момент гри та додати додаткові символи дикого і розсіювача, що збільшує шанси на виграш.

У цілому, Snowing Luck – це захоплююча гра з яскравою графікою та різноманітними бонусними функціями, які роблять її ще цікавішою та збільшують шанси на виграш.

Відправити відгук про Snowing Luck
Новий коментар