info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Sevens and fruits 20 Lines

Sevens and fruits 20 Lines – це гральний автомат від компанії Playson, який додасть до вашого життя насправді захоплююче хвилювання. В грі вас чекають яскраві та соковиті фрукти, а також символи сімок, які приносять високі виграші.

Головним символом гри є символ “7”, який виплачує найбільші виграші. Крім того, на барабанах ви знайдете виноград, сливи, апельсини, лимони, вишню та інші символи.

Гральний автомат має 5 барабанів та 20 ліній виплат. Для того, щоб виграти, необхідно зібрати комбінацію з трьох і більше однакових символів на одній лінії виплат. Гравці можуть обирати ставки в діапазоні від 0,20 до 100 євро за спін.

Серед ігрових функцій можна виділити функцію автоматичної гри, яка дозволяє гравцям налаштувати кількість спінів, які будуть зіграні без участі гравця. Крім того, гральний автомат має функцію гемблінгу, яка дозволяє гравцям подвоїти свій виграш за рахунок вгадування кольору карти.

В цілому, Sevens and fruits 20 Lines – це простий та захоплюючий гральний автомат, який дозволить гравцям насолодитися грою та отримати хороші виграші. Яскраві символи та яскравий дизайн додають грі додаткову привабливість, а функції автоматичної гри та гемблінгу дозволяють налаштувати гру за своїм усмаком.

Відправити відгук про Sevens and fruits 20 Lines
Новий коментар