info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Rise Of Egypt

Rise of Egypt

Rise of Egypt – це захоплюючий ігровий автомат від провайдера Playson, в якому гравець може зануритися в атмосферу Давнього Єгипту та отримати можливість виграти додаткові призи та бонуси.

Характеристика гри:

  • 5 барабанів та 20 ліній виплат;
  • Мінімальна ставка – 0,20 кредитів, максимальна ставка – 100 кредитів;
  • Максимальний виграш – 5000 монет;
  • Наявність фріспінов та бонусів з множниками.

Головним символом гри є фараон, який може збільшити виграш гравця до 5000 монет. Також на барабанах можна зустріти інші символи, такі як скорпіон, ідол та скарабей, які приносять менші виграші. Наявність символів Wild та Scatter роблять гру більш захоплюючою та дозволяють гравцям отримувати більше можливостей для виграшу.

Ігрові функції:

  • Наявність символу Wild, який замінює будь-який інший символ, окрім Scatter;
  • Scatter, що запускає безкоштовні спіни;
  • Фріспіни, які дозволяють гравцю грати безкоштовно та отримувати додаткові призи та бонуси;
  • Бонус з множниками, який дозволяє збільшувати виграші у декілька разів.

Rise of Egypt – це захоплюючий ігровий автомат з яскравою графікою та захоплюючими функціями, що дозволяють гравцю отримувати більше можливостей для виграшу. Наявність фріспінов та бонусів з множниками роблять гру більш захоплюючою та дозволяють гравцям збільшувати свої виграші.

FAQ

Як працює гральний автомат Rise of Egypt?

Гральний автомат Rise of Egypt має тематику Давнього Єгипту і запропоновує гравцям обертати барабани, щоб створювати виграшні комбінації символів. У грі також є бонусний символ, який може активувати безкоштовні спіни з додатковими можливостями виграшу.

Як активувати бонусні безкоштовні спіни в грі Rise of Egypt?

Для активації бонусних безкоштовних спінів в грі Rise of Egypt, вам потрібно отримати три або більше бонусних символів на барабанах. Кількість спінів буде залежати від кількості отриманих бонусних символів.

Що таке символ розширюваного символу (Expanding Symbol) в грі Rise of Egypt?

Символ розширюваного символу (Expanding Symbol) в грі Rise of Egypt обирається випадковим чином перед початком бонусних спінів. Якщо такий символ випадає на барабанах під час бонусних спінів, він може розширитися на всю висоту барабана і створити виграшну комбінацію, навіть якщо він знаходиться на різних лініях виплат.

Яка максимальна виграшна комбінація в грі Rise of Egypt?

Максимальна виграшна комбінація в грі Rise of Egypt формується, коли на барабанах з’являються символи з найвищою вартістю в усіх позиціях. Виграш залежить від ставки та символів, які беруть участь в комбінації.

Відправити відгук про Rise Of Egypt
Новий коментар