info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Rise of Egypt: Deluxe

Rise of Egypt: Deluxe – це ігровий автомат від розробника Playson, що має 5 барабанів та 20 виграшних ліній. Гра оформлена в стилі стародавнього Єгипту, що надає їй загадкового та захоплюючого атмосферного настрою. Гравці можуть розраховувати на високу виграшну потужність завдяки великій кількості бонусів та функцій.

Основна символіка гри складається з різноманітних образів стародавньої єгипетської культури, таких як скарабеї, коти, фараони та інші. Найвищою виграшною комбінацією є символ фараона, який може забезпечити гравцям максимальний виграш у 500 монет.

Основна функція гри – безкоштовні спіни. Щоб активувати їх, потрібно зібрати 3 або більше символи пірамід на будь-якому полі барабанів. Під час безкоштовних спінів гравці отримують додаткові можливості для виграшу, такі як розширювані символи та множники виграшу.

Окрім цього, у грі є функція “Гамблінг”, яка дозволяє гравцям збільшити свій виграш за допомогою ризик-ігри.

Загалом, Rise of Egypt: Deluxe – це захоплюючий ігровий автомат з високим рівнем виграшу, привабливим дизайном та різноманітними функціями, які забезпечують гравцям додаткові можливості для виграшу.

Відправити відгук про Rise of Egypt: Deluxe
Новий коментар