info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Pearl Beauty Hold and Win

Pearl Beauty Hold and Win від Playson – це захоплюючий ігровий автомат з тематикою Сходу, який дозволить вам зануритися в атмосферу розкіші та краси. Гра має 5 барабанів і 243 лінії виплат, а також безліч бонусних функцій, серед яких безкоштовні спіни, Hold and Win бонус і джекпот.

Основні символи гри – перлина, тигр, браслети, троянди та інші елементи східної культури. Перлина є найціннішим символом, який може принести вам найбільший виграш. Для активації бонусної функції Hold and Win необхідно зібрати 6 і більше символів перлини на барабанах.

У бонусній грі Hold and Win гравцю належить збирати перлини, які дають можливість виграти великі призи та джекпот. Якщо ви зібратимете поряд 3 і більше символів джекпота, то отримаєте один з трьох джекпотів: Mini, Major або Grand.

Pearl Beauty Hold and Win – це яскравий та кольоровий слот, який не лише зацікавить гравців своїм дизайном, але й запропонує безліч можливостей для виграшу.

Відправити відгук про Pearl Beauty Hold and Win
Новий коментар