info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Ogre Empire

Ogre Empire Slot

Ogre Empire – це відео-слот від компанії Betsoft Gaming, який представляє собою казкову гру з високоякісною графікою. Головними героями гри є огри, королева та король, а на задньому плані видно фантастичне місто. Гра має 5 барабанів, 3 ряди та 25 виграшних ліній, які формуються зліва направо.

Серед основних ігрових функцій виділяють два режими – денний та нічний. У денному режимі на барабанах можна побачити два символи – дике рослина та монета, які допомагають здобувати виграші. У нічному режимі гра має додаткові символи – вогненний факел та прогресивний джекпот.

Символ дикої рослини замінює будь-який інший символ на барабанах, щоб створити виграшну комбінацію. Монета – це символ бонусу, який запускає функцію бонусу, коли на барабанах випадають три або більше символів.

У нічному режимі символ вогненного факелу також замінює будь-який інший символ на барабанах, а прогресивний джекпот активується, коли три символи прогресивного джекпота випадають на барабанах.

Огрі Емпайр – це привабливий відео-слот з різноманітними ігровими функціями та відмінною графікою. Якщо ви любите грати в слоти, то обов’язково спробуйте гру Ogre Empire від Betsoft Gaming!

FAQs

Які режими доступні в грі Ogre Empire?

У грі присутні два режими – денний і нічний. Денний режим пропонує символи дикої рослини та монети, а нічний режим додає символ вогняного факела та прогресивний джекпот.

Які функції виконують символи дикої рослини та монети?

Символ дикої рослини замінює інші символи, допомагаючи створювати виграшні комбінації. Монета є символом бонусу, що запускає функцію Бонусу.

Що являє собою функція вогняного факела в нічному режимі?

У нічному режимі символ вогняного факела також діє як дикий символ, замінюючи інші символи.

Як активувати прогресивний джекпот у грі Ogre Empire?

Прогресивний джекпот активується, коли на барабанах випадають три символи прогресивного джекпоту.

Відправити відгук про Ogre Empire
Новий коментар