info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Nights Of Magic Expanded Edition

Nights of Magic Expanded Edition – захоплюючий ігровий автомат від Spinomenal, який перенесе вас у світ чарівництва та таємниць. Він має 5 барабанів і 50 ліній виплат, а також безліч цікавих функцій та бонусних ігор.

Гравці можуть робити ставки від 0,50 до 500 монет на кожну лінію та мають шанс виграти великі призи. Головною особливістю Nights of Magic Expanded Edition є бонусна гра “Триголовий Змій”, яка активується при випадінні трьох символів бонусу на барабанах. У цій грі гравець повинен вибрати шлях, щоб дійти до скарбів, але на його шляху чекають небезпеки у вигляді змій. Другий бонусний раунд – “Чарівний Фонар” – пропонує гравцям вибрати три фонаря, щоб виграти додаткові призи.

Також в грі є символ Wild, який замінює інші символи на барабанах, щоб створювати виграшні комбінації. І якщо ви отримаєте три або більше символів Scatter, то запуститься бонусна гра з 10 безкоштовними спінами, під час яких виграші подвоюються.

Nights of Magic Expanded Edition – це захоплюючий слот з цікавими бонусами та можливістю виграти великі призи. Якщо ви любите чаклунство та таємниці, то це саме той автомат, який ви шукали. Спробуйте свою удачу в цій грі та пориньте у світ чарівництва та таємниць!

Відправити відгук про Nights Of Magic Expanded Edition
Новий коментар