info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Multiplier Riches
by

Multiplier Riches – це ігровий автомат від розробника Red Tiger. Гра представляє собою класичний слот з трьома барабанами та п’ятьма лініями виплат. Дизайн автомата виконаний в стилі класичних слот-машин, з символами BAR, зірочками, сім’ями та фруктами.

У грі є декілька функцій, які допоможуть збільшити виграш гравця. Однією з таких функцій є функція множників (Multiplier). Кожен раз, коли випадає символ множника на барабанах, він збільшує виграш гравця на певну кількість разів. Максимальний множник, який можна отримати, дорівнює х20.

Також в грі присутня функція бонусних обертів (Free Spins). Для її активації потрібно зібрати три символи бонуса на барабанах. Під час бонусних обертів на барабанах будуть випадати тільки високооплачувані символи, що підвищує шанси гравця на великий виграш.

Незважаючи на те, що Multiplier Riches є досить простим ігровим автоматом, він все ж може запропонувати гравцям непогані можливості для отримання виграшів. Функція множників дозволяє збільшити виграш в кілька разів, а бонусні оберти можуть принести гравцям великий приз. Крім того, класичний дизайн автомата може привабити тих, хто віддає перевагу більш традиційним ігровим автоматам.

Відправити відгук про Multiplier Riches
Новий коментар