info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Midas Golden Touch

Midas Golden Touch від Thunderkick – це п’ятибарабанний гральний автомат з 15 лініями виплат, натхненний грецькою міфологією та легендарним царем Мідасом. У грі є символи Wild і Scatter, а також функція безкоштовних обертів.

Головним символом є золоте доторкання Мідаса, яке замінює всі інші символи та подвоює виплати. Символ Scatter – це золота корона, яка активує безкоштовні оберти, коли випадає три або більше символів.

У функції безкоштовних обертів гравець отримує 10 безкоштовних спінів з можливістю повторного запуску. Крім того, на кожному обертанні може випасти символ Sticky Respin, який запускає функцію Sticky Wins. У цій функції, всі символи, які входять до виграшної комбінації, залишаться на своїх місцях, а решта барабанів будуть обертатися знову, доки не буде сформована нова виграшна комбінація.

Midas Golden Touch – це простий, але захоплюючий гральний автомат з красивою графікою та цікавими ігровими функціями. Функція Sticky Wins може привести до великих виграшів, а золоте доторкання Мідаса допоможе подвоїти виплати. Якщо ви любите гральні автомати з захоплюючими функціями та тематикою грецької міфології, то Midas Golden Touch – чудовий вибір для вас.

Відправити відгук про Midas Golden Touch
Новий коментар