info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Lemur Does Vegas

Lemur Does Vegas – захоплюючий ігровий автомат від компанії Spinomenal, який перенесе вас до серця міста азартних ігор – Лас-Вегаса.

Гра складається з 5 барабанів та 25 ліній виплат. Всі символи відображають казино-атрибутику, таку як фішки, кістки, кубики та карти. Головним героєм слота є лемур, який є диким символом та замінює будь-який інший символ, щоб допомогти вам виграти більше грошей.

Серед ігрових функцій можна виділити бонусну гру, яка запускається при випадінні трьох і більше символів бонуса на барабанах. У ній ви отримуєте можливість обертати колесо щастя та вигравати додаткові призи.

Крім того, в Lemur Does Vegas є і функція безкоштовних спинів, яка активується при випадінні трьох або більше символів вільних обертань. Під час безкоштовних спинів ви маєте можливість збільшити свій виграш у кілька разів.

Загалом, Lemur Does Vegas – це цікавий та захоплюючий ігровий автомат з великою кількістю цікавих функцій та можливостей для виграшу.

Відправити відгук про Lemur Does Vegas
Новий коментар