info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Legend Of Cleopatra

Legend Of Cleopatra – це відео-слот від розробника Playson з егіпетською тематикою. Головним персонажем є Хлебтун Клеопатра, яка зображена на барабанах разом з іншими символами єгипетської культури. Ігровий автомат має 6 барабанів та 100 виграшних ліній.

Серед головних функцій Legend Of Cleopatra є фріспіни, які можна активувати, якщо з’явиться три або більше символів скаттера на барабанах. Також у грі є функція блокування барабанів, що дозволяє зберігати деякі символи та збільшувати шанси на виграш у наступному спіні.

Іншими цікавими функціями є гра на різних рівнях, що дозволяє гравцям збільшувати свої виграші, а також режим автогри, який дозволяє гравцям автоматично грати у гру.

Узагалі, Legend Of Cleopatra – це захоплюючий ігровий автомат зі стильним дизайном, який гарантує великі шанси на виграш. Якщо ви любите ігрові автомати з егіпетською тематикою, то ця гра обов’язково стане для вас захоплюючою пригодою.

Відправити відгук про Legend Of Cleopatra
Новий коментар