info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Fruit Zen

Fruit Zen Slot

Fruit Zen від Betsoft – це яскравий та кольоровий ігровий автомат з 5 барабанами та 10 лініями виплат. Він відрізняється простим та зрозумілим інтерфейсом, а також приємною музикою та анімацією, що створюють атмосферу повного релаксу.

Основними символами гри є різнокольорові фрукти, такі як апельсини, виноград, арбузи та інші. Найбільш цінний символ – це яблуко, за яке можна отримати найбільший виграш.

Особливістю Fruit Zen є функція Розширюваних диких символів. Якщо на барабанах випаде дикий символ (логотип гри), то він займе всю вертикальну лінію і даст додаткові спіни. Крім того, можна виграти до 10 безкоштовних спінів, якщо на барабанах випадуть 3 символи “фруктовий ніндзя”.

Fruit Zen – це чудовий вибір для тих, хто шукає простий та розслабляючий ігровий автомат з можливістю виграти великий приз.

FAQs

Скільки барабанів і ліній виплат включає в себе ігровий автомат Fruit Zen?

Ігровий автомат Fruit Zen має 5 барабанів і 10 ліній виплат.

Який символ є найціннішим у грі Fruit Zen?

У грі Fruit Zen найціннішим символом є яблуко, за яке можна отримати найбільший виграш.

Яка функція є особливістю гри Fruit Zen?

Особливістю гри Fruit Zen є функція диких символів, що розширюються. Якщо на барабанах випаде дикий символ (логотип гри), він займе всю вертикальну лінію і дасть додаткові спіни.

Скільки бездепозитних спінів можна виграти в грі Fruit Zen, якщо на барабанах випадуть 3 символи “фруктовий ніндзя”?

У грі Fruit Zen гравці можуть виграти до 10 бездепозитних спінів, якщо на барабанах випадуть 3 символи “фруктовий ніндзя”.

Відправити відгук про Fruit Zen
Новий коментар