info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Fortune Circus

Fortune Circus

Fortune Circus – яскравий та захоплюючий ігровий автомат від розробника Fugaso. Він має 5 барабанів та 50 ліній виплат, що дозволяє гравцям вигравати великі призи.

Ігровий автомат Fortune Circus має карнавальну тематику, де гравці зустрінуться з різними персонажами, такими як клоуни, жонглери, акробати та інші атракціони.

Серед ігрових функцій варто відзначити наявність безкоштовних обертів, дикого символа, розкидання та функції гембл. Безкоштовні оберти запускаються, коли на барабанах випаде не менше 3 символів розкидання, а дикий символ замінює будь-який символ, крім розкидання, для створення виграшної комбінації.

Функція гембл дозволяє гравцям ризикувати виграшами, намагаючись подвоїти або потроїти свою ставку, вгадуючи масть або колір закритої карти.

Fortune Circus – це яскравий та захоплюючий ігровий автомат, який обов’язково сподобається любителям казино та азартних ігор.

Відправити відгук про Fortune Circus
Новий коментар