info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Dragons Fire Megaways
by

Dragons Fire Megaways Slot

Dragons Fire Megaways від Red Tiger – захоплюючий ігровий автомат з шістьма барабанами та до 117 649 способами виграшу. Тематика слоту пов’язана з драконами та драконним вогнем, а яскрава графіка в стилі фентезі створює атмосферу пригод.

Окрім традиційних символів від 9 до A, на барабанах можна зустріти драконів різних кольорів, скарби та символи бонусів. У якості дикого символу виступає яйце дракона, яке може замінити будь-який інший символ, крім символів бонусів та символів множників.

Ігровий автомат Dragons Fire Megaways пропонує безліч ігрових функцій, які допоможуть гравцям збільшити свої виграші. Зокрема, є функція множників, яка збільшує виграші до 50 разів, функція Burning Multipliers, яка запускається при кожному виграші та збільшує множник на 1, та функція Fire Blast, яка може випадково активуватись та перетворювати до 3 барабанів на дикі символи.

Також у грі є бонусний раунд Dragon’s Eye, який активується при випадінні трьох символів бонусу. У бонусному раунді гравці можуть виграти до 50 безкоштовних спінів з зростаючими множниками.

В загальному, Dragons Fire Megaways – це захоплюючий слот з цікавими функціями та потенційно високими виграшами.

FAQs

Які особливості грального автомата Dragons Fire Megaways від Red Tiger?

Dragons Fire Megaways від Red Tiger має 6 барабанів і до 117 649 способів виграшу. У ньому присутні функції множників, Burning Multipliers та бонусний раунд Dragon’s Eye.

Які символи випадають на барабанах грального автомата?

У грі представлені традиційні символи від 9 до A, а також унікальні символи, включаючи різнокольорових драконів, скарби та символи бонусів.

Які гральні функції допомагають збільшити виграші?

Гравці можуть скористатися функцією множників, яка збільшує виграші до 50 разів, а також функцією Burning Multipliers, яка збільшує множник після кожного виграшу.

Як активувати бонусний раунд у грі Dragons Fire Megaways?

Бонусний раунд Dragon’s Eye активується при випадінні трьох символів бонуса. У ньому гравці отримують до 50 безкоштовних спінів з поступово зростаючими множниками.

Відправити відгук про Dragons Fire Megaways
Новий коментар