info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Dragon Pearls

Dragon Pearls від Booongo – це захоплюючий ігровий автомат з тематикою китайського нового року. Гравцям надається можливість виграти великі призи, використовуючи різні бонуси та функції, такі як безкоштовні спіни, джекпоти та інші.

Ігровий автомат має 5 барабанів та 25 ліній виплат, на яких можна виграти до 1000 разів розміру ставки. У автоматі є символ дракона, який є найвищооплачуваним символом та може замінювати інші символи, щоб допомогти гравцю скласти виграшні комбінації.

Особливістю гри є бонусна функція Dragon Pearls, яка активується при випадінні трьох і більше спеціальних символів на барабанах. У цій функції гравець може виграти один з чотирьох джекпотів.

Ще однією цікавою функцією є безкоштовні спіни, які можна отримати при випадінні трьох і більше символів дракона. Під час безкоштовних спінів діють додаткові множники, що збільшують виграш гравця.

Dragon Pearls від Booongo – це захоплюючий ігровий автомат з безліччю функцій та можливостей виграшу. Спробуйте його прямо зараз та отримайте шанс виграти великий приз!

Відправити відгук про Dragon Pearls
Новий коментар