info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Columbus

Columbus від компанії Novomatic – захоплюючий гральний автомат, присвячений відомому мореплавцю Колумбу. Символи гри відображають події та персонажів з його подорожей, а сюжетна лінія приваблює гравця в пригодницьке подорож.

Гральний автомат Columbus має 5 барабанів та 9 ліній виплат. Виграші нараховуються за поєднанням однакових символів на активних лініях, при цьому виплати здійснюються як зліва направо, так і справа наліво. Гравець може збільшити свої шанси на перемогу, активувавши бонусні ігри та раунди ризик-гри, які дають можливість збільшити свій виграш удвічі.

Крім того, гральний автомат Columbus має дикий символ, який замінює будь-який символ, крім символу “корабля”, який є символом розсіювання та активує бонусний раунд безкоштовних обертів. Під час цього раунду гравець може отримати додаткові безкоштовні обертів та збільшити свій виграш.

Поєднання захоплюючої сюжетної лінії та вигідних бонусних функцій робить гральний автомат Columbus від компанії Novomatic привабливим для всіх любителів азартних ігор.

Відправити відгук про Columbus
Новий коментар