info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Cazino Cosmos

Cazino Cosmos – це гральний автомат, розроблений компанією Yggdrasil Gaming. Він має космічну тематику та пропонує гравцям поринути в захопливий світ фантастичних пригод. Гральний автомат має п’ять барабанів та три ряди символів, а також 20 ліній виплат.

Графіка та звукове оформлення гри дуже красиві та високоякісні. Гравці будуть насолоджуватися чудовими видами космосу та чудовою музикою, яка піднімає адреналін та створює атмосферу напруження.

Символи гри включають в себе карти від 10 до Туза, а також більш високооплачувані символи, такі як космічні істоти, роботи та капітан космічного корабля. Символ дикого знака – це капітан космічного корабля, який може замінювати будь-який інший символ, щоб створити виграшну комбінацію.

Однією з ключових функцій гри є безкоштовний спін, який запускається при появі трьох або більше символів безкоштовних спінів на барабанах. Під час безкоштовних спінів будь-який символ, який попадає на барабан, перетворюється на клонуючийся символ, що збільшує шанси на перемогу.

Також у грі є функція Collection Free Spins, яка активується, коли гравець збирає п’ять карткових символів одного достоїнства в будь-якій позиції на барабанах. Після цього гравець отримує 10 безкоштовних спінів, в яких з’являється спеціальний символ-джокер, який замінює будь-який символ, крім символів бонуса.

Відправити відгук про Cazino Cosmos
Новий коментар