info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Book of Rebirth

Гральний автомат Book of Rebirth від компанії Spinomenal є яскравим представником жанру азартних ігор. Цей слот базується на темі єгипетської міфології і дозволить гравцям зануритися в захоплюючий світ давніх фараонів.

Гральний автомат Book of Rebirth має 5 барабанів і 10 ліній виплат. Ставки на лінії виплат починаються від 0,01 до 10 монет. У автоматі присутні такі символи, як скаттер, джокер і символ бонусу.

Один з основних символів гри – книга ра. Вона є джокером і може замінити будь-який інший символ. Крім того, якщо на барабанах випадуть три книги ра, гравець отримає 10 безкоштовних обертань.

Ще один важливий символ – скаттер. Якщо на барабанах випаде три або більше скаттерів, гравець отримає виграш, а також бонусний раунд. У бонусному раунді гравець повинен вибрати одну з книг, за якою приховується виграш.

У гральному автоматі Book of Rebirth також присутня функція “ризик-гри”, яка дозволяє гравцю подвоїти свій виграш. Для цього потрібно відгадати масть наступної карти.

У цілому, гральний автомат Book of Rebirth є цікавим і захоплюючим слотом з багатьма бонусними функціями та можливостями для виграшу.

Відправити відгук про Book of Rebirth
Новий коментар