info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Book Of Rebirth Reloaded

Book of Rebirth Reloaded

Book Of Rebirth Reloaded – це ігровий автомат від розробника Spinomenal, який привертає увагу гравців своєю неординарною тематикою та цікавими ігровими функціями. Основний символ гри – це таємнича книга, яка може принести гравцям великі виграші.

Автомат має 5 барабанів та 10 ліній виплат, на яких можна зібрати різні виграшні комбінації. Символи на барабанах – це книги, єгипетські боги, скарабеї, а також стандартні символи карт.

Однією з головних функцій гри є бонусний раунд з безкоштовними спінами. Для активації цього раунду потрібно зібрати три або більше символи книги. У бонусному раунді вибирається випадковий символ, який стає символом розширюваного виграшу на всі барабани. Таким чином, гравець може отримати великий виграш.

Також в грі є функція ризикової гри, яка дозволяє гравцю подвоїти свій виграш. У ризиковій грі потрібно вгадати масть наступної карти, щоб подвоїти виграш. Однак, якщо гравець помиляється, то він втрачає свій виграш.

Графіка та звукові ефекти в ігровому автоматі Book Of Rebirth Reloaded виконані на високому рівні, створюючи атмосферу таємниці та загадковості.

В цілому, Book Of Rebirth Reloaded від Spinomenal – це захоплюючий ігровий автомат з цікавою тематикою та безліччю можливостей для виграшу.

FAQs

Ігровий автомат “Book of Rebirth Reloaded”: основні характеристики

Ігровий автомат “Book of Rebirth Reloaded” запрошує вас відправитися в захоплюючу подорож у світ давніх скарбів та артефактів. Вас чекають захоплюючі бонусні функції та високі шанси на виграш.

Символи та виплати

На барабанах автомата ви знайдете різноманітні символи, включаючи археолога, фараона, скарби та карти. Кожен символ має свою вартість, і ваші виплати залежать від комбінацій, які ви зібрати на активних лініях.

Бонусна функція “Reloaded Spins”

Ігровий автомат пропонує унікальну бонусну функцію “Reloaded Spins”. Під час цієї функції на одній з позицій може з’явитися спеціальний символ, який розкриється та заповнить всю вертикальну лінію, збільшуючи ваші шанси на формування виграшних комбінацій.

Безкоштовні спіни

Для активації безкоштовних спінів вам потрібно зібрати три або більше символа книги. Ви отримаєте 10 безкоштовних спінів, і на початку кожного з них буде вибраний випадковий символ, який буде розширюватися на вертикальній лінії при випадінні.

Відправити відгук про Book Of Rebirth Reloaded
Новий коментар