info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Book Of Ra Deluxe

Book Of Ra Deluxe – це ігровий автомат від компанії Novomatic, який переносить гравців у загадковий світ Давнього Єгипту. Слот має 5 барабанів та 10 ліній виплат. Крім того, гравці можуть використовувати різні функції, такі як бонусні ігри та безкоштовні спіни, щоб збільшити свої шанси на перемогу.

У грі є символ давньої магічної книги – Book of Ra, який є як символом джокера, так і символом розсіювання. Коли гравець отримує 3 або більше символів Book of Ra, він отримує 10 безкоштовних обертань та може використовувати функцію розширення символів, щоб збільшити свої виграші.

Крім того, гравці можуть використовувати функцію ризику після кожного виграшу, щоб подвоїти свої виграші. Для цього потрібно вгадати масть закритої карти. Якщо гравець вгадав правильно, він подвоює свої виграші, а якщо ні – втрачає їх.

В цілому, Book Of Ra Deluxe – це захоплюючий та цікавий слот, який пропонує гравцям багато можливостей виграти великі призи в містичному світі Давнього Єгипту.

Відправити відгук про Book Of Ra Deluxe
Новий коментар