info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

Book of Oz Slot

Book of Oz від Microgaming – захоплюючий ігровий автомат з тематикою чаклунства та магії. Гравці відправляться до країни Оз, де будуть шукати скарби разом з головним героєм – Чаклуном зізнаний города.

Автомат складається з 5 барабанів і 10 ліній виплат, на яких можна виграти до 5000 монет. В Book of Oz є режим безкоштовних спінів, який активується при випадінні 3 і більше символів Scatter. Під час безкоштовних спінів гравці можуть отримати до 25 безкоштовних обертів і збільшений множник виграшів.

Особливістю автомата є символ книги, який є одночасно і Wild і Scatter. Він може замінювати будь-який інший символ на барабанах, а також активувати безкоштовні спіни.

Book of Oz від Microgaming порадує любителів магії та пригод, а також тих, хто шукає цікавий та вигідний ігровий автомат.

FAQs

Який символ у грі Book of Oz виконує функції Wild і Scatter?

Символ книги в грі Book of Oz виконує функції як Wild, замінюючи інші символи, так і Scatter, активуючи безкоштовні спіни.

Як активується режим безкоштовних спінів у Book of Oz?

Режим безкоштовних спінів активується під час випадання 3 і більше символів Scatter на барабанах.

Яку кількість безкоштовних обертань гравці можуть отримати під час режиму безкоштовних спінів у Book of Oz?

Під час режиму безкоштовних спінів гравці можуть отримати до 25 безкоштовних обертань.

Який максимальний виграш можна отримати в грі Book of Oz?

У грі Book of Oz гравці можуть виграти до 5000 монет.

Відправити відгук про Book of Oz
Новий коментар