info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Book of Gold: Multichance

Book of Gold: Multichance – яскравий та захоплюючий ігровий автомат від Playson. Гра базується на темі єгипетської міфології, і пропонує гравцям зануритися в світ давнього Єгипту, досліджуючи давні храми та скарби фараонів.

Ігровий автомат складається з 5 барабанів та 10 ліній виплат, і дозволяє гравцям ставити від 0.10 до 100 монет на кожну лінію. Основні символи гри – це зображення фараонів, скорпіонів, скорпіонів та інших символів, пов’язаних з давнім Єгиптом. Символи високої виплати – це зображення фараонів та голови сфінкса, а символи низької виплати – це карткові масті.

Основна функція гри – це бонусний раунд фріспінів, який запускається при випадінні трьох або більше символів книги на барабанах. Під час раунду гравці можуть отримувати додаткові безкоштовні спіни при випадінні нових символів книги.

Також в грі присутня функція ризикової гри, яка дозволяє гравцям подвоїти свій виграш. Для цього необхідно вгадати колір наступної карти, яка буде відкрита.

У цілому, Book of Gold: Multichance – це цікавий та захоплюючий ігровий автомат з високими шансами на виграш, який підійде як новачкам, так і досвідченим гравцям.

Відправити відгук про Book of Gold: Multichance
Новий коментар