info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
4 Horsemen II

4 Horsemen II від Spinomenal – це ігровий автомат з тематикою кінця світу та чотирма всадниками апокаліпсису. Ця гра є продовженням популярного слоту 4 Horsemen, але пропонує ще більше можливостей для виграшу та покращену графіку.

Ігровий автомат має 5 барабанів та 20 ліній виплат, на яких можна виграти до 2000 монет. Символи включають в себе карткові масті, різних тварин та всадників апокаліпсису. Найбільш високооплачуваний символ – це всадник з косою, який може принести до 5000 монет.

Особливості ігрового автомата включають в себе функцію бонусних обертань, яка активується, коли на барабанах з’являються символи всадників апокаліпсису. У цьому режимі гравці можуть виграти до 10 безкоштовних обертань та збільшити свої шанси на отримання великих виграшів.

Також в грі є функція гемблінгу, яка дозволяє гравцям подвоїти свої виграші за рахунок вгадування масті карти. Ця функція доступна після кожного виграшу.

Графіка та звукові ефекти гри 4 Horsemen II є високої якості та підкреслюють атмосферу кінця світу та небезпеки. Гравці також можуть налаштувати розмір ставки та використовувати автоматичну гру, щоб спростити процес гри.

В загальному, ігровий автомат 4 Horsemen II від Spinomenal пропонує захоплюючу тематику та безліч можливостей для виграшу, що робить його привабливим для любителів слотів та шанувальників апокаліптичних історій.

Відправити відгук про 4 Horsemen II
Новий коментар