info Внимание! Участие в азартных играх может вызвать игровую зависимость. Соблюдайте правила (принципы) ответственной игры. Подробнее
Moon Sisters

Moon Sisters — гральний автомат від компанії Booongo, який перенесе вас у загадковий світ японської культури та містичних сестер-близнюків. Гра виконана в яскравому орієнтальному стилі з використанням гарних символів та деталізованих анімацій.

У грі є 5 барабанів та 25 ліній виплат, а також ряд унікальних функцій. Наприклад, є функція обертання барабанів, яка дозволяє заблокувати один або кілька барабанів на наступному обертанні та підвищити ймовірність отримання виграшної комбінації. Є також безкоштовні спіни, які нараховуються при випадінні трьох і більше символів «Scatter».

Крім того, у грі є функція «Moon Re-spins», яка активується, коли на екрані випадають 6 і більше символів «Moon». У цьому режимі гравцям надається 3 повторні спіни, а кожен символ «Moon» залишається на екрані та може принести додаткові виграші.

Moon Sisters від Booongo — це захоплюючий гральний автомат з яскравою графікою та цікавими функціями, який подарує вам багато приємних вражень та можливість виграти великий виграш.

Ocтaвить oтзыв прo Moon Sisters
Новый комментарий